Warto planować długoterminowo swoją widoczność w Internecie

07

Gru

Warto planować długoterminowo swoją widoczność w Internecie

Od samego początku działania na wolnym rynku obserwuje i próbuje zrozumieć sposoby docierania do segmentów rynku różnych przedsiębiorców.  Nie zawsze jest to łatwe bo każdy stara się ukrywać swoje działania, tym bardziej te skuteczne, ale tak czy inaczej wujek google wszystko widzi i jeśli go poprosisz to wszystko ci powie i zaraportuje przesyłając zgrabny raport na twoją skrzynkę poczty elektronicznej.

Osobiście uważam że najważniejsza jest relacja bezpośrednia z ludźmi bo tylko w takiej możesz prawdziwie i szczerze wymienić się usługami czy dobrami. Co to oznacza tak naprawdę? No należało by unikać wszelkich pośredników łączących cię z prawdziwym rynkiem, który daje faktyczne możliwości zarobienia gotówki.

Co więc zrobić w sytuacji kiedy na ogólnodostępnym rynku jest najwięcej pośredników oferujących swoje usługi, ale nie odpowiadających w żaden sposób za swoje czyny ?

Okazuje się że odpowiedź jest prosta! Skierować swoją ofertę bezpośrednio do rynku, czyli odbiorców bez pośredników zwanych pracodawcami czy jak ich tam nazywać jeszcze.

Nieszczery uśmiech nic tu nie zmieni, zwyczajnie trzeba przeskoczyć pożeraczy pieniędzy którzy oczekują od ciebie danych osobowych, w postaci cv ale w zamian marnujący twój czas i udający że mają dla ciebie super ofertę.

Podsumowując moje wywody co zrobiłem by zmienić swoją sytuacje na rynku ?

Zacząłem rozmawiać z właścicielami firm którzy potrzebują pomocy marketingowca. Uruchomiłem swoją koncepcje na to jak pomagać przedsiębiorcą trafić do klientgów. Nazwałem to Oferownikiem czyli inna nazwa akwizytora którym od zawsze jestem.

Dlaczego akwizytor?

Zawsze lubiłem poznawać nowych ciekawych ludzi dzięki którym mogłem poznawać nowe pomysły na życie. Z reguły wiązało się to z pukaniem do całkowicie obcych ludzi i rozmawianie o czymś co może ich w danym momęcie zainteresować najbardziej.

A co może zainteresować osoby prowadzące małe firmy najbardziej?

OKazuje się że większość ludzi nie może zatrudnić na pełny etat marketingowca który wykonał by całą robotę potrzebną w firmie. Tu pojawiam się ja 🙂 Ofrownik dzięki któremu wszystkie konieczne zadania będą zrealizowane ale bez całego zaangażowania koniecznego przy zatrudnieniu pracownika na peł ny etat.

Z mojej strony możesz oczekiwać wypełnionego zadania oraz wystawionej faktury za usługi. To proste i wygodne. Jednocześnie zgodne z obecną tendencją rynkową. Jeśli więc potrzebujesz spcjalisty marketingowego który zrealizuje zadania bez obciążania cię finansowo to skontaktuj się ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *