Misja

29

Paź

Misja

Od zawsze byłem i działałem jako społecznik, angażujący się jako motywator zmian społecznych i edukator zachęcający do większego zaangażowania w dobre zmiany.  Zdarzało mi się wspierać osoby prywatne i organizacje pozarządowe woluntarystycznie co pozwoliło mi w swoim czasie zebrać duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów informatycznych oraz marketingowych czy komunikacyjnych.

Moim zadaniem jest wspieranie użytkowników urządzeń komputerowych w sprawnym i wygodnym posługiwaniem się technologiami oraz posiadanymi urządzeniami.

Do dyspozycji moich Klientów oddaje umiejętności, możliwości techniczne, wiedzę i znajomość najnowszych trendów rynkowych, dzięki którym dostęp do informacji jest szybki, łatwy i niezawodny. Zabawa cieszy podwójnie, a praca jest bardziej efektywna! Zobacz przykład strony która została uruchomiona na potrzeby grupy emerytów jako notatki z lekcji i do dziś funkcjonuje i pomaga zrozumieć że, Komputer nie gryzie.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia informatyka z Pruszcza Gdańskiego zapraszam do kontaktu.

 

Kolejną ciekawą inicjatywą jest stworzenie grupy zakupowej w Trójmieście dzięki której każdy uczestnik bedzie mógł korzystać wypracowanych rabatów oraz oszczędzać na swojej karcie rabatowej do 5 % na każdych zakupach realizowanych przy użyciu karty rabatowej.  To unikalna inicjatywa dzięki czemu każdy może zaczać swoją edukacje fiansową i stać się częścią silnej grupy zakupowej, więcej odnajdziesz na grupowej witrynie zakupowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *