Wypożyczalnia przyczep oraz lawet w Łęgowie tel: 530 724 464

26

Mar

Wypożyczalnia przyczep oraz lawet w Łęgowie tel: 530 724 464

Wypożyczalnia przyczep oraz lawet w Łęgowie tel: 530 724 464

Każdy projekt marketingowy który kiedykolwiek ma swoją dość ciekawą historię, z reguły szczęśliwą dla odbiorcy no i czasami dla autora samych działań czyli mnie. Podobnie Było w Przypadku Wypożyczalni Przyczep oraz lawet w Łęgowie.  Mimo pozornej prostej konstrukcji samego biznesu i oferty bardzo trudni było mi ostatecznie pojawić się w wyszukiwarkach i dostarczyć właścicielowi firmy panu Markowi zainteresowanych chcących skorzystać z odpłatnej oferty wypożyczenia przyczepy czy w późniejszym czasie Lawety do przewozu samochodów osobowych.

Teraz jak patrze na wszystkie etapy to chyba ponownie bym nie podjoł się ponownie tych działań bo efekty są ale wartość która została wypracowana nie jest dla mnie na oczekiwanym poziomie.  Chociaż faktem jest że sieć witryn która powstała przy okazji promowania daje pewne możliwości to jednak powiązane strony promowane dzięki takiej sieci stron powinny być podobne tematycznie.

przyczepy z oferty wypożyczalni przyczep Marko w Łęgowie oraz Pruszczu Gdańskim

Warto było też zaobserwować działania konkurencji, która na początku przyszła by wypożyczyć przyczepę by potem słusznie opracować podobną ale całkowicie inną ofertę bo skupili się na wynajmie pojazdów, co faktycznie jest tą samą branżą ale mimo wszystko delikatnie różnicuje się od wypożyczalni przyczep.

Oczywiście było zastanowienie czy to nie spowoduje obniżenie ilości zainteresowanych ofertą wypożyczeń w Wypożyczalni Marko, ostatecznie nie było to wogóle zauważalne. Pewnie dlatego że skupiliśmy się na intensywniejszym promowaniu oferty wypożyczeń przyczep zamiast zastanawiać czy konkurencja zabierze nam jakiś klientów.

Ten projekt cały czas wymaga dokładania nowych informacji w internecie dzięki którym jest stale odnajdywany na wysokich pozycjach. Ale to oczywista droga do tego by utrzymać współpracę na wysokim poziomie.

Czas uruchamiania nowych kampanii uważam za zamknięty teraz należy podtrzymywać to i przejść do stworzenia witryny internetowej dzięki której wypożyczalnia przyczep Marko bedzie zawsze dostępna w jednej i tej samej witrynie internetowej. Ponieważ nie chciałem uruchamiać indywidualnej domeny co powodowało by dodatkowe koszty to mój wybór padł na sub domenę która jest równie atrakcyjna bo dołączona do mojego głównego projektu marketingowego Wypożyczalnia Przczep w Łęgowie będzie pod adresem marko.oferownik.pl który umożliwia również efektywne trafienie do obecnych oraz nowych klientów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *